Evapsie-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ayzuun.

2 posters
YazarMesaj
Oceané Laxell
Müdire
Oceané Laxell

RPG
RPG Düzeyi:
Ayzuun. Left_bar_bleue50/50Ayzuun. Empty_bar_bleue  (50/50)

Ayzuun. Empty
MesajKonu: Ayzuun.   Ayzuun. I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:50 pm

Alıntı :
Mal olduğuna emin olduğum şahıs. Çok severim kendilerini. On senelik arkadaşım, kardeşim, ondan da ötesi, canım, kanım. Kaç ay oldu buraya yazmamı bekliyo, kaç kez kafama kaktı şu sayfanın linkini bilmiyorum. Üşenmedim ama bir türlü neler yazacağıma karar veremedim. Neyse, başlayalım bakalım, devamı gelir elbet.
Birinci sınıfta hep "Benim saçlarım siyah değil, kestane renginde!" derdi. Bi' keresinde Mert, Aysun'un "Seyfettin, vidaları gevşettin" dediğini sanıp gözlüğünü kırmıştı. Abant'a giderken yolda kavga etmiştik, koltukların arasına sınır çizmiştik. Benim pembe bi' saatim vardı, saatleri on dört, on dört yapar, saatlerce bakardık. *ikimizin de doğumgünü on dördünde olduğu için on dört uğurlu sayımızdı. bi de on yedi. Kasım, on birinci ay, haziran altıncı ay, on bir artı altı eşittir on yedi* Neyse, efenim. Bu aptal, yetenekli olduğu kadar mütevazıdır da. Yaptığı hiçbi' boku beğenmez. Onun dışında herkes tapar, orası ayrı mesele tabii. Eğer altıncı sınıfta şartlar elvereydi de konservatuara gideydi, şu anda hiç birimiz *ben, Aysun, Eda, Ceren* bu sitede olmaz ve burdakilerle tanışamazdık. Puan belirlemedeki ilk rp'mi o yazmıştı. Yazdıktan sonra gayet güzel gelmişti ve hayatımızın hatası yapıp beni rezil eden o gönder tuşuna basmıştık. Falan filan. Cart curt. Geçen yıl mezuniyet töreni provasını ekip Cağaloğlu'na gitmiştik, dönüşte bana araba çarpmıştı. Aysun ben otobüsten inerken geber nalet köpek diye bağırmıştı, bu yüzden şaka yaptığımı sanıp inanmamıştı. Baloya da gelmemişti salak. Neyse, tap sikrıt bi' bilgi veriyorum şimdi size. Bi' ara tokyo motel seviyodu Aysun. Neyse, kısa bi' süre sonra onu bu sevdadan vazgeçirmeyi başardık. Tiyatroda hep erkek rolü oynar, ya babam olur, ya kocam. Üçüncü sınıfta, sınıfça evcilik oynarken de abim olmuştu. Platonikolarımıza hep lakap takardık, ki bunları burda söyleyemem, gülmekten altımıza sıçarız sonra. Gıy gıy kemanem, orf mu çalıyodun lan sen? Pikalo çalıyolardı Edaylan. Kıç kadar bi’ flüttü. Bi’ keresinde de bedenden elli almıştık. Küçükken maryo oynar, aslan max’ın sitesine girer, oyun oynardık. Winx ve Witch’çilik de oynardık. Maldık biz biraz. Dörtteyken Gülşah’ı almayalım aramıza demiştim de dinlememişti beni, sonra her şeyi gidip Büşralara anlatmıştı. Emine vardı beşteyken. Çok daha maldı, hep dalga geçerdik onunla. Bi’ keresinde genel sınavda hoca ona defterine bakabileceğini söylemişti, bu da sınavdan yüz üzerinden yedi almıştı, kopmuştuk. Biz hep kopardık ota boka hemi de. Beşinci sınıfta kusmuk oynardık. Aaa, dershanedeki olayları nasıl unuttum. CARB O. Pete'yi yang'ın merdveninden aşağı atmıştı. Ben de ninesi olarak kurtalmış olayım bari. Melankolik şarkılar yazar hep. Maggie ve Josh'a da katkıları oldu kendisinin. *O şarkılar süperdi ama nasıl kaybolurlar kahır oluyorom* Ketçaplı rafılz. Karışık tost ama içi dolu olsun. Ketçap mayonez atim mi? Bi' keresinde matematik konu değerlendirme cevap anahtarlarının
üstüne adımızı yazıp vermiştik hocaya, üç doğrumuz çıkmıştı.
YAĞMURUN DONU. YAĞMURUN DONUNU GÖRMÜŞTÜK, KOPMUŞTUK. EDA DA NOLUYO DİYE SORMUŞTU. PEMBEYDİ HEM DE. Yanlışlıkla mızmız mırtıl demiştim, Eda da mızmız tırtıl anlamıştı, kopmuştu, Behçet kızmıştı. Bir Dambıl doğar, bir Dambıl ölür. Derste Edayla mürver asa hakkında yazışıyolarken *benim hp'den haberim yoktu daha* Hasan Ali Hoca Eda'nın başına dikilmişti, Eda hocayı fark edince tırsmıştı, hoca kağıdı alıp okuyunca "HAYAL DÜNYASINDAN ÇIK EDA" diye höykürmüştü. İngilizce etütüdüne kalıp, saçmasapan vidyolar çekerdik. Altıncı sınıfta popkek yarışmasını katılıcaktık. Bissürü çok komick vidyo çekmiştik. ÇİKİ GÖRLZZZZZ. Tarkan Amca'nın zilleri. Onları kaybetmiştim ben, Aysun da çok kızmıştı. Yüzme dersinde hocaya şarkı yazmıştık, "Öğretmeniiim, bakar mısınııız, bakar mısınııız? Bonemizi takar mısıııınız?" Neyse, ay lav yu, yu nov. Ay kist yu şap sup.
Julija Volkova
Sihir Basını Başı / Dırdırcı Editörü

RPG
RPG Düzeyi:
Ayzuun. Left_bar_bleue50/50Ayzuun. Empty_bar_bleue  (50/50)

Ayzuun. Empty
MesajKonu: Geri: Ayzuun.   Ayzuun. I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:55 pm

KISKANDIM.
http://evapsie-rpg.yetkinforum.com

Ayzuun.
1 sayfadaki 1 sayfası